Спікери і гості 2018

Андрій ХУДО

Андрій ХУДО – співзасновник Холдингу емоцій “!FEST” — мережі креативних ресторанів та проектів із оригінальними концепціями, один із найуспішніших українських рестораторів, учасник ініціативної групи Lviv Creative City, яка працює над новою візією розвитку Львова. 

Сім’я, подорожі, продукування нових ідей – те, чому Андрій Худо приділяє чи не найбільше часу. Йому подобається швидкість у всьому. Має амбітні плани та вміє досягати поставлених цілей, які часто іншим здаються просто нереально фантастичними.

Андрій Худо – батько двох дітей: Катерини і Юрія. У їх вихованні керується переконанням, що дітям потрібно давати можливість самим вирішувати. Відповідальність за свої вчинки – це та риса, яка допоможе дитині зрозуміти світ.

– Мусимо усвідомлювати, що нове покоління недостатньо народити, але потрібно виховати ЛЮДЕЙ з тими цінностями, які несемо самі у життя. Майбутнє твориться вже сьогодні. І від нас залежить, в якому середовищі зростатимуть наші діти та онуки. Наука і технології розвиваються дуже стрімко, проте не забуваймо про базові принципи – людяність, порядність, турботу про близьких і довкілля.