Інтелектуальний майданчик,  Спікери і гості 2019

Євген Глібовицький

Викладач програм із комунікацій для медіа LvBS, консультант із комунікацій. Засновник експертної компанії pro.mova, член Несторівської групи, член наглядової ради Суспільного мовлення.

“Сучасна освіта не тільки про знання. Вона також про компетенції”, – Євген Глібовицький.

Член спостережної ради Фонду Гонгадзе, член ради Комітету підприємців Львівщини, член асоціації фахівців з громадських зв’язків UAPR.
Був штатним працівником великих українських медіа (Студія 1+1, до того «Перший національний» та «Киевские Ведомости», на початку кар’єри «PostПоступ» і радіо «Промінь»), працював з провідними медіа як всередині країни, так і за її межами («Дзеркало тижня», радіо «Эхо Москвы», «Ukrainian Weekly», працював локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS таPBS, британської BBC).

Як журналіст, має досвід роботи в «гарячих точках» (Югославія, 1999) та в кризових умовах (закарпатські повені 1998-1999; події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку і Вашингтоні, 2001; країни Близького Сходу, 2002; справа Гонгадзе та політична криза 2001-2002).

У 2002-2003 разом з Романом Скрипіним та Андрієм Шевченком був співрозробником концепції «5 каналу». У 2002 відмовився працювати в новинах на 1+1 через цензуру, був засновником Київської незалежної медіа-профспілки, а з часом –  її головою.

Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія», також навчався в Блафтонському університеті (Огайо, США) та Львівському національному університеті імені Івана Франка.