Духовний майданчик,  Спікери і гості 2019

Мирослав Маринович

Український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віцеректор Українського Католицького Університету у Львові.

Одним із кредо п. Мирослава є слова: “Обстоюй тільки ту справу, яку вважаєш справедливою, тоді ти матимеш достатньо сили, щоб вистояти до кінця”.

Мирослав Маринович, віце-ректор з питань призначення та місії  Українського Католицького Університету український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, один із засновників Української гельсінської спілки та Міжнародної амністії в Україні, президент Українського Центру Міжнародного ПЕН-Кклубу. На 10 років був засуджений до ГУЛАГу (1977-1987), політв’язень. Кавалер ордена «За мужність» І ступеня (2006) та Ордена Свободи (2008). У 2010 видав своє 6-томне видання. Стипендіат кількох університетів у США, Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Канаді. Виступав зі своїми лекціями у понад 25 країнах світу. Автор книги “Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми»”.