Уночі ворог укотре атакував Одесу.
Про це повідомив начальник МВА Сергій Лисак.
Унаслідок атаки пошкоджено житлові будинки в Хаджибейському районі.
Постраждали троє людей. Їм надано медичну допомогу. Двоє перебувають у лікарні, один лікуватиметься амбулаторно.
Станом на 7:00, за попередніми даними, у будинках пошкоджено близько 250 вікон та 25 балконів, ще чотири балкони зруйновано повністю. Наразі у будівлях є світло та вода, проте тимчасово вимкнено газопостачання.
Читати ще: Війська РФ атакували Краматорськ авіабомбами: двоє загиблих і троє поранених
З самої ночі на місці працюють понад 100 фахівців комунальних служб та спецтехніка. Триває робота із закриття вікон. Розгорнуто мобільний пункт незламності, а представники районної адміністрації приймають заяви від мешканців на отримання компенсації із міського бюджету та за програмою «єВідновлення».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу






















