У середу, 27 травня, Нововолинська громада знову прощалася з полеглим на фронті воїном – Сергієм Запорожцем.
Про це повідомили в міській раді.
Захисник із березня 2022 року боронив Україну. Він загинув 3 травня на Сумщині.
Панахида та церемонія прощання відбулися у Свято-Покровській церкві.
Провести Героя в останню путь прийшли рідні, побратими, друзі, знайомі та небайдужі мешканці Нововолинська.
Захисника поховали на Алеї Слави Героїв.
Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу






















