4 квітня близько 20:30 до поліції надійшло повідомлення від військовослужбовця Національної гвардії про те, що на вулиці Соборній у Рівному під час перевірки 43-річний житель селища Оржів висмикнув чеку гранати та погрожує підірвати.
Про це інформує поліція Рівненщини.
На місце події негайно виїхало керівництво ГУНП та райуправління, слідчо-оперативна група, вибухотехніки, спецпризначенці РПОП і КОРД, а також патрульна поліція.
Зі зловмисником заступник начальника ГУНП спільно із перемовниками КОРДу та керівником цього підрозділу понад три години проводили переговори. За їх результатами поліцейські затримали чоловіка. Як з’ясувалося, він перебував у СЗЧ.
Читати ще: У Вінниці чоловік поранив ножем двох військовослужбовців ТЦК
Один боєприпас, затягнутий стяжкою, перебуває у річці, інший знешкоджено та вилучено. Їх скеровуватимуть на експертизу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу






















